VÍTEJTE V RYBÁŘSKÉM RÁJI ALMAEBRE

Moderní, přesto tradiční. Tak by se dal charakterizovat znovu zprovozněný rybářský kemp poblíž historicky významného katalánského městečka Almatret, na levém břehu spodní přehrady poblíž monumentální nedostavěné cementárny. Ta nechybí na žádné fotografii z přehrady, ale dnes už ji pomalu pohlcuje okolní příroda. 

V našem kempu jsme pro vás připravili pohodlné zázemí pro rybáře, ale nejenom pro ně. Elektřina je sem přivedena z veřejné sítě, nebude vás tedy rušit hluk elektrocentrál, jako to často bývá jinde. Zesílili jsme telefonní signál a kemp pokryli dostupnou wifi sítí. 

Mysleli jsme i na bezpečnost a ekologii. Prevencí proti záplavě z přívalových dešťů z okolních kopců je odvodňovací žlab, který případné nadměrné srážky bezpečně odvede. O odpadní vodu se zase postará instalovaná moderní čistička. 

Okolí přehrady Riba Roja nabízí také spoustu nových cyklotras, na své si přijdou i milovníci pěších výšlapů a dostupná vzdálenost monumentálních Pyrenejí nebo krásných mořských pláží přímo vybízí k jejich návštěvě. Pokud nebudete chtít u moře jen lenošit, zprostředkujeme vám výlet na adrenalinový lov tuňáků!
Ubytování
Ubytování v našem kempu je možné ve dřevěných chatách tří kategorií, přijet k nám můžete i s vlastním karavanem nebo obytným autem a pokud chcete jen pod stan, není problém. V kempu je zajištěný telefonní signál i wifi. Možná se divíte, že to zmiňujeme, ale kdo místní prostředí zná, ten ví.
Občerstvení a stravování
Pro váš komfortní pobyt v kempu je k dispozici vkusně zrekonstruovaný stylový venkovní bar s velkým grilem a pestrou nabídkou nealkoholických i alkoholických nápojů, výborné kávy, dobrého točeného piva a místních pochutin. Pokud si budete přát zajistit kvalitní stravování, v nově zbudované kuchyni kempu na vás čeká velmi šikovný kuchař, který pro vás připraví snídaně, obědy, večeře i grilované nebo lokální speciality. Záleží jen na vašem přání a na tom, jak mlsný máte jazyk…

Služby rybářského průvodce
Pokud budete mít zájem rybařit se zkušeným místním rybářským průvodcem, rádi ho pro vás po předchozí dohodě zajistíme. Zdejší průvodci dokonale znají ta nejlepší lovná místa i zvyklosti a chování ryb a v jejich doprovodu se tak můžete snáze dočkat ulovení své životní ryby.

S rybařením vám rádi poradíme
Nemáte dost zkušeností s rybařením na Ebru a přivítali byste radu od rybáře znalého místních poměrů? V tom případě je vám připravený pomoct a podělit se o své zkušenosti náš zaměstnanec, který zdejší vodu výborně zná a doporučí vám například jak dobré lovné místo, tak použití nástrah a vhodný způsob lovu.

Půjčovna rybářského vybavení
Pro všechny zájemce, kteří náš kemp navštíví jen na chvíli nebo se jim jednoduše nechce dopravovat všechno potřebné k rybolovu, máme k dispozici půjčovnu rybářského vybavení na všechny rybolovné techniky. Kvalitní vybavení renomovaných značek za symbolické ceny!

Povolenky k rybolovu
Na požádání vám samozřejmě zařídíme potřebné doklady k rybolovu.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram