JAKOU CHATU SI VYBERETE?

Je pro vás připraveno ubytování, ve kterém bude spokojený každý rybář.

Aurora 7 - VIP chata

Nově postavená chata, která disponuje dvěma samostatnými ložnicemi, obývacím pokojem, vybavenou prostornou kuchyní s jídelním koutem a velkou koupelnou. Pokud máte rádi více soukromí a komfortu, pak vám doporučujeme VIP chatu Aurora!
Více o chatě Aurora

Teresa 5, Lola 6 - chaty standard

Nově postavené chaty, ve kterých najdete jednu samostatnou ložnici, obytný prostor s plně vybaveným kuchyňským koutem, prostornou koupelnu a další místa na spaní v mezonetu chaty. Chaty Lola a Teresa nabízejí dostatek místa a spoustu pohodlí!
Více o chatách Lola a Teresa

Maria 3, Bianca 4 - chaty economy

Původní avšak kompletně zrekonstruované chaty Bianca a Maria nabízejí dostatek místa na přespání i nenáročnou přípravu jídla. Chaty mají obytný prostor se základním kuchyňským vybavením a koupelnu se sprchovým koutem a toaletou. Pohodlné ubytování pro méně náročné rybáře!
Více o chatách Bianca a Maria

Aida 1 - chata economy plus

Nově jsme pro vás připravili chatu na nejatraktivnějším místě v kempu, pouze několik metrů od břehu řeky, se skvělým výhledem na jezero a okolí!
Více o chatě Aida 1

Ubytování ve vlastním

Pokud k nám chcete přijet s vlastním karavanem nebo obytným autem, připravili jsme pro vás parkovací plochy s přímým připojením k elektrickému proudu a možností využít sociální zařízení kempu ( WC, sprchový kout, umyvadlo ).
Více o ubytování ve vlastním

Ubytování ve stanu

Potřebujete jen přespat nebo jste fanoušek opravdového kempování? Máme pro vás připravený obrovský stan vybavený dvěma velkými a velmi pohodlnými lehátky, křesly a odkládacím stolkem.
Více o ubytování ve stanu
Volno
Obsazeno
Příjezd
Odjezd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Economy plus Aida 1
Economy chata Maria 3
Economy chata Bianca 4
Standard chata Teresa 5
Standard chata Lola 6
VIP chata Aurora 7
Stan Collosus

VŠEOBECNÉ INFORMACE

Prosíme o dodržování CHECK-IN A CHECK-OUT termínů (změna časů je možná po domluvě):

CHECK-IN – 14:00
CHECK-OUT – 10:00

Při pronájmu chaty vybíráme kauci 50 €, která vám bude po vrácení chaty v původním stavu a po provedení základního úklidu vrácena v plné výši.
Při poškození zařízení nebo vybavení chaty kauce 50 € propadá za účelem uhrazení nákladů na opravu nebo uvedení do původního stavu.
Závěrečný úklid chaty je možné předem dohodnout s provozovatelem kempu za úhradu.
Neuznáváme žádné pojištění pronajímatele. Neřešíme žádné škodní události s pojišťovnou klienta.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram