JAKOU CHATU SI VYBERETE?

Je pro vás připraveno ubytování, ve kterém bude spokojený každý rybář.

Aurora - VIP chata

Nově postavená chata, která disponuje dvěma samostatnými ložnicemi, obývacím pokojem, vybavenou prostornou kuchyní s jídelním koutem a velkou koupelnou. Pokud máte rádi více soukromí a komfortu, pak vám doporučujeme VIP chatu Aurora!
Více o chatě Aurora

Lola, Teresa - chaty standard

Nově postavené chaty, ve kterých najdete jednu samostatnou ložnici, obytný prostor s plně vybaveným kuchyňským koutem, prostornou koupelnu a další místa na spaní v mezonetu chaty. Chaty Lola a Teresa nabízejí dostatek místa a spoustu pohodlí!
Více o chatách Lola a Teresa

Bianca, Maria - chaty economy

Původní avšak kompletně zrekonstruované chaty Bianca a Maria nabízejí dostatek místa na přespání i nenáročnou přípravu jídla. Chaty mají obytný prostor se základním kuchyňským vybavením a koupelnu se sprchovým koutem a toaletou. Pohodlné ubytování pro méně náročné rybáře!
Více o chatách Bianca a Maria

Ubytování ve vlastním

Pokud k nám chcete přijet s vlastním karavanem nebo obytným autem, připravili jsme pro vás parkovací plochy s přímým připojením k elektrickému proudu a možností využít sociální zařízení kempu ( WC, sprchový kout, umyvadlo ).
Více o ubytování ve vlastním

VŠEOBECNÉ INFORMACE

Prosíme o dodržování CHECK-IN A CHECK-OUT termínů (změna časů je možná po domluvě)
CHECK-IN – 14:00
CHECK-OUT – 10:00

Při pronájmu chaty vybíráme kauci 100 €, která vám bude po vrácení chaty v původním stavu a po provedení základního úklidu vrácena v plné výši.
Při poškození zařízení nebo vybavení chaty kauce 100 € propadá za účelem uhrazení nákladů na opravu nebo uvedení do původního stavu.
Závěrečný úklid chaty je možné předem dohodnout s provozovatelem kempu za úhradu.
Neuznáváme žádné pojištění pronajímatele. Neřešíme žádné škodní události s pojišťovnou klienta.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram