OBLÍBENÝ RYBÁŘSKÝ KEMP NA RIO EBRO

  Zveme Vás do znovu otevřeného velmi oblíbeného rybářského kempu Almaebre. Přímo na břehu řeky Ebro se můžete ubytovat v moderních plně vybavených chatách nebo ve vlastním karavanu, k zapůjčení nabízíme kvalitní hliníkové lodě se spolehlivými motory. 

  Bar, kuchyně, poradenství ohledně místního rybolovu, půjčovna vybavení, dokonalý servis, krásná příroda, voda plná ryb a nezapomenutelné zážitky. 

  To vše na vás čeká na Rio Ebro v kempu Almaebre! Vítejte!

  PROČ PRÁVĚ ALMAEBRE?

  Základem úspěšného rybolovu na Ebru jsou lodě ve výborném stavu. V našem kempu na Vás čekají spolehlivé hliníkové lodě s výkonnými motory Yamaha.
  Úlovky na dolní přehradě stojí za to! Trofejních ryb je zde opravdu mnoho. Nezapomenutelný zážitek pro zkušené ale i rekreační rybáře.
  K zapůjčení pro Vás máme připraveny špičkové rybářské pruty osazeny kvalitními navijáky a zapůjčit si u nás můžete koneckonců kompletní rybářskou výbavu!
  Po dlouhém dni plném nezapomenutelného rybaření určitě k odpočinku oceníte nové plně vybavené chaty, které se nacházejí jen nekolik kroků od vody.

  Online rezervace

  zarezervuj si svůj termín a vyraž na pořádnou dovolenou do Španělska na Ebro
  Proč tedy Almaebre?
  Odpověď je jednoduchá. Protože rybolov ve Španělsku na řece Ebro je nezapomenutelný zážitek. Čeká vás úžasná rybářská dovolená! Rio Ebro je voda plná trofejních ryb. A rybářské úseky pod městečkem Almatret, kde se náš kemp Almaebre nachází, jsou na přehradě Riba Roja považovány za nejlepší. Lov sumců, candátů, kaprů, okounů nebo black bassů je zde možný nonstop, 24 hodin denně bez omezení po celý rok.

  Rybolov ve Španělsku a rodinná nebo rybářská dovolená na Rio Ebro je skvělá kombinace. Lov kaprů? Lov sumců? Lov candátů? Lov okounů? Lov black bassů? Samozřejmě ano! Ale navíc krásné mořské pláže nedaleko, monumentální Pyreneje v dojezdové vzdálenosti, cyklotrasy v okolí města Almatret a skvělá španělská kuchyně. To vše mohou být i vaše zážitky, pokud si zvolíte rybolov ve Španělsku na řece Rio Ebro v kempu Almaebre poblíž katalánského městečka Almatret za vaši rybářskou nebo rodinnou dovolenou!
  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram