NAŠE FLOTILA JE PRO VÁS PŘIPRAVENA

Prostorné a stabilní lodě, silné a spolehlivé motory. To je základ úspěšného rybaření na Rio Ebro!

K dispozici pro vás máme hliníkové lodě se silnými a spolehlivými motory, které si můžete pronajmout na den, týden nebo celý váš pobyt. Naše lodě Marine a Express jsou osazeny výkonnými motory Yamaha o výkonu 15HP, abyste je mohli používat i bez oprávnění k řízení vodních plavidel.

V naší nabídce ale také najdete dvě krásné více než pětimetrové lodě Tracker a Lure s velmi silnými motory Yamaha o výkonu 50HP, resp. Mercury 40HP. Obě jsou dovybaveny příďovými elektromotory MotorGuide a echoloty Garmin. Tyto lodě ale můžete používat pouze v případě, že jste vlastníkem oprávnění vůdce malých plavidel.

Loď MARINE

Loď EXPRESS

Loď TRACKER

Loď LURE

Available
Booked
Volno
Obsazeno
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Loď Marine 1
Loď Marine 2
Loď Express 1
Loď Express 2
Loď Tracker
Loď Lure

PRAVIDLA PŮJČOVÁNÍ LODÍ

Loď je předávaná čistá a s plnou nádrží. Stejně tak je i přebíraná zpět.

Při zapůjčení lodě vybíráme kauci 200 €, která vám bude po vrácení lodě v původním stavu vrácena v plné výši.
Za loď vždy odpovídá osoba, která ji řídí.
Při poškození lodě, motoru nebo jejího vybavení, např. vrtule motoru, kauce 200 € propadá ve prospěch majitele lodě za účelem uhrazení nákladů na opravu.
Neuznáváme žádné pojištění pronajímatele. Neřešíme žádné škodní události s pojišťovnou klienta.
Upozorňujeme, že netolerujeme řízení lodě pod nadměrným vlivem alkoholu a v tom případě si vyhrazujeme právo na zamezení provozování lodě v daný den bez nároku na vrácení zaplacené částky za pronájem lodě.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram