AKTUALITY Z NAŠEHO KEMPU

Zdravíme z Almaebre!
Přemýšleli jsme, jak zpříjemnit Vaše zimní pobyty v našem kempu a napadlo nás, že po celodenním pobytu venku na rybách bude úžasné se trochu ohřát Dneska jsme pro Vás nainstalovali tuhle nádhernou parní saunu a myslíme si, že v kombinaci s naším dobře vybaveným barem je na úžasné večery všechno skvěle připravené! Co říkáte? Tak kdy přijedete?
22. července 2022

Naše flotila se již brzy rozroste o krásnou pětimetrovou loď Lure 16.  Jde o opravdu velmi stabilní a spolehlivou loď, která nabízí spoustu místa na rozlehlé palubě a je osazena velmi výkonným motorem Mercury o výkonu 40HP. V její výbavě nechybí ani příďový elektromotor MotorGuide a dokonalý přehled o dění pod hladinou vám zprostředkuje kvalitní sonar Garmin Echomap s připojeným jedinečným systéme Garmin Panoptix LiveScope.

Jen co ji ve Španělsku zaregistrujeme a vyřídíme potřebné formality, najdete ji v naší nabídce!
8. července 2022

VIP chata Aurora byla dovybavena podle našich představ a věříme, že k vaší plné spokojenosti. Nový moderní nábytek a veškeré další praktické zařízení chaty zajistí maximální pohodlí a komfort pro váš pobyt. Chata nabízí spoustu místa pro 4 ubytované osoby, v případě potřeby je možné rozložit i sedačku v obývací části a přeměnit ji na další pohodlné lůžko.
12. červen 2022

V polovině června 2022 jsme konečně mohli novou podobu kempu představit veřejnosti, místím obyvatelům, dodavatelům a všem dobrým lidem, kteří se na znovuzrození kempu podíleli. Máme velkou radost z toho, jaký kemp zde znovu vznikl a jsme na to opravdu hrdí. První reakce návštěvníků jsou skvělé!
23. květen 2022

Zbývalo vybavit chaty a přivítat první návštěvníky. Co říkáte na standard chaty Lola a Teresa? Nabízí spoustu místa a pohodlí. Pohodlné ubytování, kvalitní vybavení a skvělé hygienické zázemí. Je nám ctí a potěšením nabídnout vám tuto kvalitativní úroveň.
10. dubna 2022

Jaro 2022. Když se v kempu vybudovaly nové asfaltové vnitřní komunikace a nainstalovalo se nové osvětlení areálu, nemohli jsme se dočkat noci, abychom si poprvé mohli rozsvítit… Pohled je úžasný! Teď už má tohle fantastické místo svou krásu i v noci.
6. října 2021

Původní bar je prakticky nový, mramorové pulty, chlazení a ostatní nutné vybavení je na místě. Jaká změna! V kempu je také vybudovaná úplně nová profesionálně vybavená kuchyně. Udělali jsme maximum pro vaše pro vaše mlsné jazýčky, relax a dobrou pohodu.
30. červen 2021

Léto 2021. Jakmile byly provedeny všechny terénní úpravy, mohli jsme začít realizovat novou podobu kempu. Původní chaty a bar byly po rekonstrukci, připravena byla i nová parkoviště pro karavany a mohla tedy začít stavba nových chat. Budoucí tvář kempu už se začala ukazovat.
23. únor 2021

2. V únoru 2021 jsme začali s rekonstrukcí. Nové sítě, voda, odpady, elektřina, čistírna odpadních vod, terénní úpravy podle nového projektu, renovace stávajících chat a baru. Zkrátka všechno znovu. Spousta práce, ale vidina nového tradičního kempu nás hnala dopředu.
12. listopad 2020

Když jsme v listopadu 2020 kemp přebírali, byl po několikaleté uzávěře totálně zdevastovaný, zanedbaný a rozkradený. Každý, kdo tohle krásné místo z minulosti znal, by zaplakal… Věděli jsme, že nás čeká opravdu hodně práce, ale toto kouzelné místo si zasloužilo, aby sem znovu mohli přijíždět lidé, kteří ho milují.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram