ONLINE REZERVACE

zarezervuj si svůj termín a vyraž na pořádnou dovolenou do Španělska na Ebro
Milí rybáři, těšíme se na Vás v kompletně nově zrekonstruovaném kempu Almaebre. Pro bližší informace ohledně Vámi zvoleného termínu Vašeho pobytu v kempu nás prosím vždy předem kontaktujte, abychom Vám mohli sdělit aktuální informace a potvrdit Vaši objednávku. Předem děkujeme.
a) Provozovatel kempu ( dále pronajímatel ) má právo na zaplacení ceny služeb před jejich poskytnutím a zákazník ( dále nájemce ) je povinen uhradit plnou cenu služeb před jejich poskytnutím.

b) Aby vznikla platná rezervace, je nájemce povinen ihned po potvrzení objednávky uhradit rezervační poplatek ve výši minimálně 50% z celkové ceny objednaných služeb. Zaplacením nájemce získává závaznou rezervaci na požadovaný počet dní služeb.

c) Doplatek za objednané služby je nájemce povinen uhradit nejpozději 3 měsíce před objednaným termínem.

d) V případě, že je termín nástupu na pobyt dříve než za 3 měsíce od objednávky, musí nájemce doplatit zbývající částku do 10 dní od potvrzení rezervace.

e) Pokud by nájemce chtěl nastoupit na pobyt v termínu do 10 dní od objednávky, je povinen celou cenu služeb uhradit ihned po potvrzení objednávky.

f) Pokud to pronajímatel umožní, může být termín rezervace změněn.

g) V případě, že nájemce rezervaci zruší nebo zbývající část platby neuhradí včas, dříve provedená úhrada v plné výši propadá pronajímateli.

h)Za zrušenou rezervaci je považována například i situace, kdy se návštěvník sám o své vlastní vůli rozhodne ( například z důvodu špatného počasí, malé aktivity ryb a podobných příčin, které provozovatel kempu nemůže nijak ovlivnit ) neabsolvovat svůj pobyt celý, tedy v původně objednaném počtu dní. V tom případě náhrada za zrušení části rezervace ( vrácení zaplacené částky ) není možná.

Volno
Obsazeno
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Economy chata Maria 3
Economy chata Bianca 4
Standard chata Teresa 5
Standard chata Lola 6
VIP chata Aurora 7
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram